Żaneta Auler. Opowiadacz Ameryki | Bio
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Moja historia

1982 – 1990

„Walczyła jak lwica” „Król strzelców”, „Najlepsza zawodniczka” to tylko niektóre z nagłówków stron sportowych w gazetach opisujące mnie na boisku i moje 10 lat całkowitego oddania piłce ręcznej. Trudne treningi, praca zespołowa, sukcesy i porażki – to ukształtowało mój charakter na zawsze.

 

Kontuzja i odejście z zawodowego sportu były bardzo trudne, ale uświadomiły mi, że życie się na tym nie kończy. A wręcz odwrotnie, nagle otworzyło się wiele drzwi i możliwości. Zwiedzanie i opisywanie świata plus sportowa, ale już rekreacyjna aktywność stało się moją nową pasją.

1991-1997

Studentka Wydziału Turystyki i Rekreacji poznańskiego AWF i Dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.
zaneta-auler-bio-n
zaneta-auler-bio-3-n

1996 – 2005

W radiu RMI FM w Poznaniu pracowałam jako dziennikarka, wydawca i prezenter. Prowadząc własny program “Na końcu świata”, zabierałam słuchaczy w ciekawe zakątki naszego globu i dzieliłam się praktycznymi radami. Moimi gośćmi byli znani podróżnicy, Ryszard Majcherczyk- odkrywca kanionu Colca w Peru, Robert Koperski – przejechał kulę ziemską na rowerze.

od 1999

Mama dwójki dzieci.

2005

Z fascynacji podróżami powstała moja pierwsza firma Fun Travel, która organizuje i pilotuje wyjazdy zagraniczne na całym świecie. Specjalizuję się w realizacji elitarnych wyjazdów po Stanach Zjednoczonych dla czołowych polskich marek, współpracując z blisko 80 biurami incentive.

2012

Przenoszę siedzibę firmy do USA, do prestiżowej dzielnicy Los Angeles, Marina del Rey, w sąsiedztwie amerykańskiej Wenecji. Ta zmiana dodała mojej pracy element nowości, radości i wiele kalifornijskiego słońca.

2015

Otwieram studio fitness YogaCycle w Manhattan Beach.

Teraz

W moim szczęśliwym życiu praca, rodzina, sport, wypoczynek i rozwój osobisty przeplatają się, przenikają i tworzą jedną pełną całość. O mojej sile decyduje rodzina i silne więzi międzyludzkie, a największą dumą napawa mnie fakt wychowania dwójki mądrych i szczęśliwych nastolatków. Dzięki nim cieszy mnie najdrobniejszy szczegół życia, jego prostota i nieskomplikowanie. To definicja mojego sukcesu.
zaneta-auler-bio-2n